رنگی نت | طراحی سایت | سئو و بهینه سازی | طراحی وب سایت رنگینت

طراحی سایت | سئو و بهینه سازی | گرافیک | طراحی

طراحی جذاب

طراحی کاربر پسند

شناخت رنگها در طراحی های

المنهای مورد نیاز در یک صفحه اینترنتی

در این مقاله شما با نکات مهمی در طراحی وب آشنا خواهید شد که نه تنها برای بازدید کننده شما جذاب خواهد بود بلکه او را ترغیب به جستجو و وب گردی بیشتر در وب سایت شما برای مدتی طولانی می کند.
۱-انتخاب رنگ مناسب در قالب سایت شما
اگر شرکت شما دارای لوگو یا رنگ سازمانی خاصی است برای شروع می توانید با دو یا سه رنگ طراحی صفحات خود را آغاز کنید. ترکیب رنگهایی که شما در قالب خود می توانید استفاده کنید در زیر قید شده است:
۱-قرمز، زرد و سفید
۲-آبی و سفید
۳-قرمز، خاکستری و سفید
۴-آبی، نارنجی و سفید
۵-زرد، خاکستری و سفید
۶-رنگ پیازی، قهوه ای سوخته و سفید
تیم طراحی رنگی نت با در نظر گرفتن موضوع سایت از طیف رنگهای مناسب با فعالیت شما استفاده خواهد نمود که این خود یک نقطه قوت در جذب و ماندگاری کاربر برای سایت شما به شمار می رود.
۲-زمینه صفحات وب سایت
مطمئن شوید که کاربران در زمینه صفحات شما برای خواندن متون سایت مشکلی نداشته باشند. از رنگهای تیره برای متون خود در زمینه های تیره ای و یا رنگهای سفید و زرد استفاده نکنید. اگر زمینه صفحات شما تیره است از رنگ های روشن برای متون خود استفاده کنید و برعکس . معمولاً رنگی که برای لینکها و پیوندها استفاده می شود آبی است (قبل از بازدید) پس اگر شما زمینه تیره در وب سایت خود دارید مطمئن شوید که رنگ لینکهای شما روشن است.
۳-بارگذاری سریع صفحات وب سایت
اگر صفحات وب سایت شما بیش از نیم دقیقه زمان برای بارگذاری صفحات نیاز دارد نیاز به رفع بعضی از مشکلات خواهد داشت. معمولاً افراد و کاربران وقت نخواهند گذاشت برای بارگذاری وب سایت شما و به وب سایت دیگری می روند که سریعتر بارگذاری شود پس یک وب سایت خوب بارگذاری سریع دارد.
۴-اختصاص سایز پیکسلی مناسب
سایز صفحات وب با واحد پیکسل اندازه گیری می شوند.پیکسل ها واحد اندازه گیری صفحه می باشند. یک صفحه وب می تواند در هر سایزی باشد. مانند (۱۰۲۴*۷۶۸)
۵- لوگو
با طراحی لوگویی ساده کمک به شناساندن وب سایت خود خواهید کرد. در سر صفحه خود جایی برای آن در نظر بگیرید و با نوشتن متنی درباره شرکت و وب سایت خود توضیحاتی منحصر به فرد از وب سایت خود ارائه دهید. اینها نشانی از شماست که در ذهن بازدیدکننده و کاربر وب سایت خود هک می کنید.
۶- دقت در ادبیات بیان و جلوگیری از اشتباهات نوشتاری
در فن بیان ادبیات خود دقت داشته باشید و آنرا با مخاطبان خود وقف دهید، همچنین اشتباهات نوشتاری و تایپی مانع رسیدن شما به اهدافتان خواهد شد.